poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:11

Zapisywali na bieżąco, ale jeden dzień

Poradnia endokrynologiczna z chełmskiego szpitala nie przyjmuje już zapisów na 2014 rok. W jeden dzień zarejestrowało się do niej około tysiąc pacjentów i wyczerpał się roczny limit.

poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:04

Otwarcie McDonald’s

W pierwszy weekend stycznia rusza chełmski McDoland’s. - Jeśli sprzedaż będzie na bardzo dobrym poziomie, zatrudnimy dodatkowych pracowników - zapowiada Dominik Szulewski, rzecznik prasowy McDonald’s.

poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:01

Miasto domyka budżet

Chełmscy urzędnicy dwoją się i troją, by zamknąć tegoroczny budżet. Mimo wielu problemów wszystko wskazuje na to, że miasto trzeci rok z rzędu nie będzie musiało na koniec roku zaciągać kredytu pomostowego.

poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:01

Ulotkami ściągają do gabinetu

Ulotkami w skrzynkach pocztowych i autobusach chce przyciągnąć do przychodni lekarza rodzinnego w chełmskim szpitalu dyrektor Sławomir Sawulski. Opcje będą przypisane jednemu lekarzowi, ale przyjmować ma więcej doktorów. To dobry pomysł?

poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:01

Rzecznik winy nie znalazł

Rzecznik dyscypliny dla nauczycieli umorzył postępowanie przeciwko Teresie Kiwińskiej, dyrektor I LO w Chełmie. Chodziło o wyjazd do Hiszpanii w ramach programu „Comenius”, na który pojechały córka i siostra pani dyrektor.

poniedziałek, 23 grudnia 2013 17:00

Konkursy ogłoszone

Jeszcze w starym roku prezydent Agata Fisz ogłosiła konkursy ofert na dofinansowanie zadań publicznych na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, turystyki, krajoznawstwa, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz pozalekcyjne zajęcia sportowe.