środa, 21 maja 2014 11:22

Uderzył w radiowóz

Kierowca fiata seicento nie zdążył wyhamować przed zatrzymującym się przed przejściem dla pieszych radiowozem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

środa, 21 maja 2014 11:22

Pijana znieważyła mundurowych

29-latka szła ulicą Kolejową, zataczając się. Policjanci chcieli ją wylegitymować i sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Wtedy kobieta wyzwała ich, nie przebierając w słowach.

środa, 21 maja 2014 11:21

Wjechał pod szynobus

Kierowca volvo nie zachował ostrożności przejeżdżając przez przejazd kolejowy w Rejowcu Fabrycznym i zderzył się z szynobusem relacji Zamość - Lublin. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

środa, 21 maja 2014 11:19

Podpadł osiedlowym oprychom

Nie chciał poczęstować ich papierosem i gorzko tego pożałował. Osiedlowi bandyci pobili go i ukradli pieniądze oraz portfel. Szuka ich policja.

środa, 21 maja 2014 11:19

Start - reaktywacja?

Jacek Klin - sołtys wsi Pawłów i Wiesław Dudek - radny gminy Rejowiec Fabryczny chcą reaktywować ludowy klub sportowy Start Pawłów. - Mamy chłopaków do gry w piłkę, moglibyśmy zgłosić drużynę do rozgrywek już od nowego sezonu, teraz wszystko w rękach wójta i rady gminy - mówi J. Klin.

środa, 21 maja 2014 11:19

Sołtys i radny na cenzurowanym

Mieszkańcy Stawu mają pretensje do urzędników, że udostępnili ich sołtysowi i jednocześnie radnemu Janowi Ignaciukowi listy z podpisami osób, opowiadającymi się za jego odwołaniem. Domagają się też wyjaśnienia okoliczności, w jakich Ignaciuk, stracił prawo jazdy. - Jeśli był karany, nie może sprawować mandatu radnego - podnoszą przeciwnicy Ignaciuka.