środa, 28 sierpnia 2013 12:12

Śledczy ustalają przyczyny tragedii

We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok trzech ofiar tragicznego wypadku w Kamiennej Górze, gdzie volvo zderzyło się czołowo ze skodą. - Sekcja wyjaśnić ma przyczynę i mechanizm śmierci ofiar wypadku - mówi Marzenna Kucińska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

środa, 28 sierpnia 2013 12:11

Oskarżony o zabójstwo wypiera się winy

18-letni Konrad Ś., oskarżony o zabicie swej 71-letniej babci, choć wcześniej przyznał się do morderstwa, teraz zaczyna wypierać się winy. Usłyszał już zarzut zabójstwa. Teraz twierdzi, że nic nie pamięta.

środa, 28 sierpnia 2013 12:11

Trzech na jednego

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Chełma, którzy pobili w Okunince 23-latka. Mężczyzna został zaatakowany przed jednym z lokali. Pierwszy napastnik uderzył go w głowę. Gdy napadnięty przewrócił się, był bity i kopany po całym ciele. W trakcie bójki stracił telefon komórkowy warty 900 zł. 

środa, 28 sierpnia 2013 12:10

Za kratami posiedzi dłużej

Chełmska prokuratura wystosowała do sądu wniosek o przedłużenie aresztu dla 44-latka z Białopola, który skatował matkę. Po dłuższym pobycie w szpitalu kobieta zmarła.

środa, 28 sierpnia 2013 12:10

Wystarczy chcieć?

Dyrektor chełmskiego szpitala wystąpił do Narodowego Funduszu Zdrowia o zwiększenie kontraktu. Niektórzy uważają, że to - delikatnie mówiąc - mało poważne działania dyrektora. Bo pismo, choćby z najtrafniejszymi argumentami, żadnych pieniędzy nie przyniesie. Chyba, że kryje się za nim coś więcej…

środa, 28 sierpnia 2013 12:07

Zabrali mu kluczyki

62-latek z gminy Sawin wsiadł za kierownicę Volkswagena mając w sobie 2,5 promila alkoholu. Jechał wężykiem krajową „siedemnastką”, budząc przerażenie innych kierowców. Dwaj z nich, obawiając się, że za chwilę dojdzie do wypadku, zatrzymali pijanego kierowcę i zabierali mu kluczyki do samochodu.